O nas

 

Psy obecne są w naszym domu od zawsze. Są naszymi nieodłącznymi przyjaciółmi ale także pasją, którą postanowiliśmy się dzielić z innymi zakładając hodowlę.

Posiadamy obszerną wiedzę w zakresie psów myśliwskich – szczególnie Wyżłów oraz Posokowców Bawarskich, gdyż hodowla znajduje się w rękach doświadczonego Sędziego Kynologicznego Międzynarodowego prób i konkursów pracy psów myśliwskich, działającego zarówno w Polskim Związku Łowieckim jak i Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP).

Nasza hodowla nie jest hodowlą komercyjną, ponieważ tylko szczęśliwe psy dają szczęśliwe potomstwo.

Mamy naszych maluchów są wolne od dysplazji oraz innych wad genetycznych, regularnie szczepione.

Szczeniaki od pierwszych chwil otoczone są naszą troską i miłością, mieszkają w domu z ogrodem oraz mają stały kontakt z człowiekiem. Takie warunki zapewniają im prawidłowy rozwój zarówno psychiczny jak i fizyczny.

Wybór psa reproduktora dla naszych suń opieramy nie tylko na eksterierze i wysokich ocenach, choć niewątpliwie są one ważne, ale także na posiadanej przez psa pasji łowieckiej, charakterze i zdrowiu genetycznym. Pasja łowiecka jest dla nas znaczącym czynnikiem, gdyż nasze psy są czynnie polujące.

Wszystkie szczeniaczki wyruszające do nowych domów wyposażamy w metryczki ZKwP/FCI uprawniające do udziału w wystawach i innych konkursach, tatuaże lub chipy, komplet szczepień i odrobaczeń stosowny do wieku, wyprawki firmy Planet Pet.

 

Naszym celem jest aby radości z posiadania psów mogli doświadczać inni.